Hizmetlerimiz

Vivida Motors, 2014 yılında kurulan Bosphorus Pay Ödeme Sistemleri A.Ş’nin bir iştiraki olarak otomotiv sektöründe ultra lüks ürünleri kaliteli hizmet anlayışıyla müşterileriyle buluşturmaktadır.

Anahtar

Hayalinizdeki sürüşü şimdi deneyimleyin!
Vivida Motors, maksimum konforda ve güvenli seyahat edebilmeniz, sürüşünüzü keyifle yapabilmeniz için gerekli her ayrıntıyı düşünerek özenle seçtiği marka ve modeldeki otomobil, motor ve deniz araçlarını müşterilerine beğenisine sunmaktadır. Amaç bir yerden bir yere gitmek değil, gitmek istediğiniz yere nasıl gittiğinizdir…

Teknikdestek

Teknik Destek
Vivida Motors, sektörde deneyimli ekibi, alt yapısındaki bilgi sistemleri teknolojileri ve verdiği müşteri destek hizmeti sayesinde müşterilerine ihtiyaç duydukları hizmet kalitesinde en hızlı teknik desteği sağlamaktadır.

sürüş güvenliği

Vivida Motors Danışmanlık
Vivida Motors, kurumsal şirketlerin ihtiyaçlarına yönelik özel olarak tasarlanmış araç filolarının kurulması için gerekli danışmanlık hizmetini verirken, kurumunuzun bütçesine en uygun ve en lüks araçların belirlenmesi, yasal sorumluluklar, sigorta, gibi sizi meşgul edecek prosedürlerden sizi korurken, personelinizin ihtiyaç duyduğu sürüş desteği, denizci belgesi, yat kaptanlığı, ileri sürüş teknikleri gibi eğitimleri organize etmekte, otomobil, motor ve tekneler için tüm ihtiyaç duyduğunuz danışmanlık hizmetlerini sunmaktadır.

Direksiyon

Otomobil
Müşterilerinin hayatlarına renk katmayı ve onları kolaylaştırmayı amaçlayan Vivida Motors en son teknoloji, akıllı ve lüks otomobilleri, tutkunlarıyla buluşturmaya devam etmektedir.

Motorcycle2

Motosiklet
Vivida Motors, kurumunuzun ihtiyaç duyduğu kargo, kurye filosunun kurulmasında danışmanlık ve satış desteği verirken, bireysel müşterileri için de hayalindeki motosiklete kavuşmaları için motosiklet tutkunlarını Vivida konvoyuna katıyor.
İster araç parkımızdan bir motosiklet seçin, ister custom design motosikletinizi beraber yaratalım….

Tekne2

Tekne
Orta ve büyük kategorideki gezi tekneleri ile cruise ve yatların satışı, satış öncesi ve sonrası danışmanlık hizmetlerini veren Vivida Motors, deniz tutkunlarını, okyanus ötesine taşıyor…